Föremål som liknar Ester Henning
2063 Färgkrita
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2241 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 juni 2021
1407 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 19 augusti 2019
5108 Blandteknik
Såld: 800 kr
Såldes den 7 januari 2019
5107 Färgkrita
Såld: 350 kr
Såldes den 7 januari 2019
4113 Pastell
Ester Henning (1887-1985), Sverige. 24x24, oramad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 december 2018
4041 Olja /collage
Såld: 500 kr
Såldes den 10 december 2018
1247 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 26 november 2018
1254 Oljemålning
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Osignerad, 30x40
Såld: 500 kr
Såldes den 7 maj 2018