Föremål som liknar Ernst Küsel
8023 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 14 februari 2022
3474 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 16 november 2020
3104 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2019
5099 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2015
1264 Pastell
Såld: 4.600 kr
Såldes den 17 augusti 2015
2551 Etsningar
15 st ca, Ernst Küsel (1873-1942), lösa blad
Såld: 2.200 kr
Såldes den 7 april 2014
2550 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 7 april 2014
2549 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 april 2014
7226 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 oktober 2013