3035 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2019 -
7317 Akvarell
Erik Skoglundh, Gamla Pumpen, signerad, 32x23
Såld: 100 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
8356 Akvarell
Erik Skoglundh, 1954, industri vid vatten, 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2011
7786 Oljemålning
Erik Skoglundh, 1957, 38 x 46, Stadsgård
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juni 2007