Föremål som liknar Erik Johansson
3108 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 9 januari 2023
7066 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 19 september 2022
6267 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 12 september 2022
9263 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 30 maj 2022
6597 Snurrfåtölj
Såld: 2.600 kr
Såldes den 9 maj 2022
6596 Soffa
Såld: 6.000 kr
Såldes den 9 maj 2022
8124 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 4 april 2022
8087 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 25 oktober 2021
7436 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 18 oktober 2021