2371 Blandteknik
2 st, Erik Ã…kerberg, 12x15 cm. Signerad
Såld: 100 kr
Såldes den 31 augusti 2020 -
8392 Akvarell
Erik Ã…kerberg, Stockholm, signerad. , 18x14
Såld: 200 kr
Såldes den 1 september 2014 -
2794 Oljemålning
Erik Ã…kerberg, 1936, Stockholmsmotiv, 50 x 60
Såld: 100 kr
Såldes den 8 november 2010
3284 Oljemålning
Erik Ã…kerberg 1949, "Jesus i templet" 33x23
Såld: 300 kr
Såldes den 9 augusti 2010