4167 Etsning
Eric Cedervall, 23/30, motivet: 24x17
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
4166 Färglitografier
2 st, Eric Cedervall, motivet: 43x33
Såld: 350 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
3437 Blandteknik
Eric Cedervall, 32x23
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2012
Föremål som liknar Eric Cedervall
- Träfflista
- alla
- Visa alla