Föremål som liknar Enquist
8024 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2022
6464 Skulptur
Fisk, stengods. Signerad Enquist. Längd: 20cm
Såld: 150 kr
Såldes den 30 november 2020
5503 Pastell
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2019
8142 Parti grafiska..
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2018
9371 Litografier
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 februari 2012
3458 Etsning
Torsten Renquist, 18/65, 21x25
Såld: 850 kr
Såldes den 30 januari 2012
5428 Oljemålning
Brandahl Enquist, Stilleben, 55 x 52
Såld: 350 kr
Såldes den 26 september 2011
7236 Etsning
Nils G Stenquist, Fågel, 28x37
Såld: 100 kr
Såldes den 18 oktober 2010
2471 Oljemålningar
3 st, Enquist, osignerade, ca 35x40
Såld: 450 kr
Såldes den 21 december 2009