Föremål som liknar Endre Nemes
9076 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 30 oktober 2023
8456 Litografier
Såld: 150 kr
Såldes den 4 september 2023
6215 Litografier
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juli 2023
1014 Blandteknik
Såld: 3.400 kr
Såldes den 3 juli 2023
6039 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 december 2021
6041 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 november 2021
6037 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 29 november 2021
6038 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 29 november 2021
2040 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2021