Föremål som liknar Emile Zoir
9043 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 april 2024
4167 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2023
5348 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 11 oktober 2021
1508 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 februari 2020
8353 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2019
3024 Etsning
Emile Zoir (1867-1936), Sverige. Motivet: 34,5x21 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 22 oktober 2018
9066 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 8 oktober 2018
6184 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 9 oktober 2017
7360 Akvarell
Emile Zoir (1867-1936), Hamn, signerad, 55x77 ca
Såld: 150 kr
Såldes den 4 september 2017