Föremål som liknar Ellen Jolin
7072 Teckningar/akv..
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2023
5114 Blandteknik
Såld: 800 kr
Såldes den 30 januari 2023
6439 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 12 december 2022
2080 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 4 oktober 2021
4219 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 27 september 2021
6396 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 21 september 2020
4182 Oljemålning
Såld: 11.000 kr
Såldes den 7 september 2020
4183 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 7 september 2020
4187 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 7 september 2020