2184 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
9018 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2013 -
6254 Akvarell
Elisabeth Warling, Signerad, 17x24
Såld: 200 kr
Såldes den 1 april 2013
8507 Kolteckning
Elisabeth Warling, (1858-1915), Mansstudie, 59x37
Såld: 600 kr
Såldes den 10 maj 2010 -
3530 Oljemålning
Elisabeth Warling, Flicka i trädgård, 24 x 33
Såld: 2.800 kr
Såldes den 17 mars 2008 -
4152 Oljemålning
Elisabeth Warling, "Från Strandvägen", 33 x 54
Såld: 8.100 kr
Såldes den 14 maj 2007
8124 Akvarell
Elisabeth Warling, 17 x 24, Träd
Såld: 350 kr
Såldes den 15 januari 2007 -
2027 Akvarell
Elisabeth Warling, 29x22
Såld: 350 kr
Såldes den 22 maj 2006 -
7706 Akvarell
Elisabeth Warling, 22x28
Såld: 950 kr
Såldes den 3 april 2006