3073 Blandteknik
4 st, Elisabeth Nyman, Statsministrar. Motivet: 42x17
Såld: 300 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
2036 Färglitografier
2 stElisabeth Nyman 204+340/360 , 25x37
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2007 -
8579 Akvareller
Elisabeth Nyman, 2 st
Såld: 650 kr
Såldes den 20 februari 2006
Föremål som liknar Elisabeth Nyman
- Träfflista
- alla
- Visa alla