Föremål som liknar Ekor på strand
7261 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 5 februari 2024
6475 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023
5325 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 23 augusti 2021
4231 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2018
6400 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 augusti 2017
2361 Oljemålning
signerad, Ekor på strand, 38x46
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2016
6139 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 14 mars 2016
8186 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 8 september 2014
2565 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Ekor på strand, 31 x 41
Såld: 350 kr
Såldes den 16 december 2013