Föremål som liknar Einar Norelius
7285 Teckning
Såld: 150 kr
Såldes den 28 augusti 2023
5187 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
5197 Etsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 mars 2023
8021 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 20 februari 2023
9481 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 2 augusti 2021
7157 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 juni 2020
7158 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 juni 2020
4270 Träsnitt
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2019
3019 Akvarell
Einar Norelius (1900-1985), Stubbe, sign- 75, 12x16
Såld: 450 kr
Såldes den 7 november 2016