9268 Färglitografier
14 st (ramade) + lösa blad, Egyptiska motiv
Såld: 700 kr
Såldes den 5 december 2016 -
7541 Blandteknik
3 st. Egyptiska motiv, signerade, bladets mått: 29x40
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juni 2014 -
7347 Färglitografier
2st, "Egyptiska motiv" 71/90, 58x38
Såld: 300 kr
Såldes den 8 augusti 2005
1364 Tavlor
8 st. oramade egyptiska motiv 22x34
Såld: 250 kr
Såldes den 7 juni 2004