9171 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2021 -
4183 Oljemålning
D Rundgren, kopia efter Rembrant. Olja på duk, 34x26
Såld: 400 kr
Såldes den 10 december 2018 -
3260 Oljemålning
kopia efter Rembrant, 50x40
Såld: 500 kr
Såldes den 26 september 2016
3532 Gravyr
Efter Rembrant, 39 x 43
Såld: 300 kr
Såldes den 3 november 2014 -
Kopia Efter Rembrant, Albert Sjöström, 46x59
Såld: 700 kr
Såldes den 5 december 2005