Föremål som liknar Efter Matisse
5093 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 14 oktober 2024
Såld: 900 kr
Såldes den 16 september 2024
3227 Grafiskt blad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 augusti 2023
4087 Serigrafi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 5 juni 2023
4387 Serigrafi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 januari 2022
4556 Grafiskt blad
Såld: 700 kr
Såldes den 27 september 2021
4620 Färglitografi
Såld: 6.000 kr
Såldes den 1 mars 2021
8507 Grafiskt blad
Efter Matisse, ej signerad. 17x12,5 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 2 december 2019
2217 Grafiskt blad
Efter Matisse. Motivet: 39x29 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2019