Föremål som liknar E Nerman
8228 Litografi
3 st, E Nerman, 26x21 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2020
5001 Tryck
2 st, Signerade Nerman, motivets mått: 31x27
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2013
7049 Litografier
2 st E Nerman, 143/340 & 143/340
Såld: 300 kr
Såldes den 19 maj 2008
5507 Grafiskt blas
E Nerman, 333/360, 26x26
Såld: 200 kr
Såldes den 16 juli 2007
7823 Gravyr
E Nerman, 'Bäckholmen', 30x22
Såld: 250 kr
Såldes den 12 december 2005
6377 Grafiskt blad
E Nerman, "Weilands villa"
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2005
6131 Kolteckning
E Nerman, 29x44
Såld: 200 kr
Såldes den 15 december 2003
5175 Blyerts
E Nerman, Portätt, 21x15
Såld: 500 kr
Såldes den 1 december 2003
5176 Blyerts
E Nerman, Porträtt, 21x15
Såld: 500 kr
Såldes den 1 december 2003