Föremål som liknar E Lindström
9079 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2023
3115 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 oktober 2022
2086 Fotografi
Såld: 800 kr
Såldes den 27 september 2021
6428 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 8 februari 2021
3036 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 28 maj 2018
9327 Oljemålning
Åke Lindström, Komposition, signerad. 2006, 79x70
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 oktober 2016
6013 Skulptur
E Lindström, Terrakotta, Kvinna, höjd: 35 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 7 december 2015
7449 Pastell
E Lindström, Stadshuset, 1928, 38x49
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2013
1246 Oljemålning
Olle Lindström, komposition, stämplad a tergo, 33x41
Såld: 100 kr
Såldes den 8 oktober 2012