5148 Litografiskt b..
Såld: 100 kr
Såldes den 16 april 2018 -
5001 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
5163 Etsningar
8 st. E Ekroth, Stockholmsmotiv, 15x11 - 13x21
Såld: 350 kr
Såldes den 22 augusti 2016
4426 Mapp med etsni..
Bla E Ekroth & Hällgren
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2007 -
7097 Gravyrer
9 st, E Ekroth, 40x31
Såld: 900 kr
Såldes den 18 augusti 2003