Föremål som liknar Drottning Kristina
3297 Kopparstick
Såld: 1.300 kr
Såldes den 31 maj 2021
9618 Grafiskt blad
Såld: 150 kr
Såldes den 5 april 2021
9074 Kopparstick
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 december 2020
8628 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 9 mars 2020
8087 Oljemålningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 29 januari 2018
2136 Gravyrer
Såld: 1.400 kr
Såldes den 8 augusti 2016
2482 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 24 oktober 2011
8357 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 10 oktober 2011
1495 Etsning
1700-tal, drottning Kristina, 14x10
Såld: 650 kr
Såldes den 1 november 2010