Föremål som liknar Davies
8435 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2022
1197 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 28 september 2020
3113 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 18 maj 2020
1313 Serigrafi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 augusti 2019
1209 Akvarell
Birgitta Lundberg, "Angela Davies", 77x51
Såld: 250 kr
Såldes den 21 maj 2018
1360 Akvarell / col..
Såld: 300 kr
Såldes den 14 maj 2018
1480 Grafik
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2017
2079 Reklamskylt
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 maj 2015
4012 Grafik
Såld: 350 kr
Såldes den 10 september 2012