4456 Akvarell
David Gilboa, Judisk man, signerad, 23x15
Såld: 500 kr
Såldes den 29 september 2014 -
4455 Akvarell
David Gilboa, Judisk man, signerad, 23x16
Såld: 500 kr
4454 Akvarell
David Gilboa, Judiska kvinnor, signerad, 16x23
Såld: 300 kr
Såldes den 29 september 2014
4452 Akvarell
David Gilboa, Mansporträtt, signerad 1955, 23x17
Såld: 500 kr
Såldes den 29 september 2014