Föremål som liknar Daum Nancy
1003 Bordslampa
Såld: 12.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
4326 Vas
Såld: 500 kr
Såldes den 13 juni 2022
2292 Vas
Efter Daum Nancy, överfångsglas. Höjd: 13 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 februari 2020
5144 Skål
Daum Nancy, 30-tal, diameter: 23, höjd: 19 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juni 2018
1670 Vas
Daum Nancy, fotnagg. Höjd: 14
Såld: 7.400 kr
Såldes den 7 maj 2018
4005 Vas
med hänklar, Daum Nancy, Överfång, höjd: 13 cm
Såld: 4.200 kr
Såldes den 26 september 2016
2046 Skål
Överfång Daum Nancy, längd: 12, höjd: 7
Såld: 6.600 kr
Såldes den 15 december 2014
4018 Vas
Daum Nancy, ca 1910, höjd: 62, 5
Såld: 7.400 kr
Såldes den 26 maj 2014
9048 Sign e galle d..
Sign E Galle Daum Nancy, höjd: 9
Såld: 150 kr
Såldes den 11 mars 2013