Föremål som liknar D Rönnberg
6077 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2024
7495 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 mars 2023
9213 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 20 februari 2023
6335 Oljemålning
David Rönnberg, ko med kalv, signerad, 1894, 43x29
Såld: 600 kr
Såldes den 26 januari 2015
4561 Pastell
"I gult och svart", signerad Rönnberg, 60x44
Såld: 300 kr
Såldes den 30 juli 2012
3463 Oljemålning
David Rönnberg, Kustlandskap, 34 x 54
Såld: 600 kr
Såldes den 30 april 2012
7237 Oljemålning
David Rönnberg, Marin, 33 x 52
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 augusti 2011
8337 Akvarell
David Rönnberg, 42x29
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2011
4527 Akvarell
D Rönnberg, Fartyg vid kaj, 40x27
Såld: 300 kr
Såldes den 28 februari 2011