Föremål som liknar Dénes Perger
3167 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 augusti 2024
4271 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 10 oktober 2022
4272 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 10 oktober 2022
2095 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2021
3024 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 augusti 2021
6432 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juli 2021
6007 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 21 september 2020
2359 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 18 maj 2020
2364 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2020