2111 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
9015 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 12 augusti 2019 -
5214 Flygplansmodell
Concorde Air France, längd: 230 cm
Såld: 4.800 kr
Såldes den 22 januari 2018
9133 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 april 2017 -
8265 Färgetsning
Place de la Concorde, Paris, 1950-tal, motivet: 20x29
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2017 -
7172 Oljemålning
Julian Brosius, La place de la Concorde, 22 x 26
Såld: 150 kr
Såldes den 20 oktober 2014
5438 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 9 september 2013 -
5142 Skrivbordslampa
"Concorde", Frankrike, metall
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012 -
8746 Blandteknik
Såld: 950 kr
Såldes den 6 september 2010