Föremål som liknar Clubmodell
3280 SOFA
Clubmodell, leather, length: 160,
Sold: SEK 600
Sold den 31 maj 2010
5463 SOFA
Sold: SEK 350
Sold den 24 augusti 2009
3195 SOFA
Sold: SEK 2000
Sold den 10 augusti 2009
6370 Soffa
Clubmodell, skinn, längd: 140, (slitage)
Sold: SEK 1600
Sold den 11 februari 2008
4453 CHAIRS
Ett par, Jugend, Clubmodell
Sold: SEK 2200
Sold den 3 december 2007
3306 Soffa+
1 par, fåtöljer, Clubmodell
Sold: SEK 2700
Sold den 12 juni 2006
2481 Soffa
Sold: SEK 2000
Sold den 12 juni 2006
8373 Fåtöljer
Ett par, clubmodell, skinn
Sold: SEK 6000
Sold den 5 december 2005
4590 Soffgrupp
Clubmodell, 1920-tal, 3 del, läder
Sold: SEK 5000
Sold den 7 november 2005