Föremål som liknar Charles Sjöholm
3116 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 augusti 2024
8244 Olja / blandte..
Såld: 400 kr
Såldes den 5 augusti 2024
7230 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 29 juli 2024
7232 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 juli 2024
7223 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2024
7221 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 juli 2024
7219 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2024
7220 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 15 juli 2024
7227 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 juli 2024