Föremål som liknar Ch

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7135 FÃ¥tölj
    Såld: 9.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7088 Ugnsform
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7070 Karta
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7024 Ljuslykta
    nysilver och glas. Höjd: 40 cm
    Såld: 1.800 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6382 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7176 Collier
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7096 Stolar
    ett par, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, Vitra
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7118 Skulptur
    Såld: 6.600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6223 Färglitografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 19 januari 2026