3062 Akvarell
Catharina Nilsson, hästar, 47x66
Såld: 100 kr
Såldes den 14 april 2009 -
7237 Akvarell
Catharina Nilsson, plataner, 36x49
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2009 -
4585 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 27 oktober 2008
6511 Färglitografier
2 st. Catharina Nilsson, 6/8 + 3/14, c:a 35x30
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2008 -
5362 Blyerts
Catharina Nilsson, bänk med narn, 27x34
Såld: 100 kr
Såldes den 1 september 2008 -
2053 Färglitografi
Catharina Nilsson, får, 45/210, 39x54
Såld: 150 kr
Såldes den 21 januari 2008
2052 Akvarell
Catharina Nilsson, bollspel, 35x49
Såld: 100 kr
Såldes den 21 januari 2008