Föremål som liknar Carl Larsson
8212 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 20 maj 2024
1034 Etsning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 25 mars 2024
9063 Grafiskt blad
Såld: 450 kr
Såldes den 11 september 2023
8051 Bord
Såld: 300 kr
Såldes den 4 september 2023
5178 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 21 augusti 2023
9385 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 31 juli 2023
8062 Litografiskt b..
Såld: 800 kr
Såldes den 10 april 2023
7320 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 3 april 2023
9001 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 20 februari 2023