Föremål som liknar Carl Larsson

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6746 Litografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5287 Takarmatur
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 22 september 2025
  • 3338 Färglitografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 14 juli 2025
  • 5109 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 31 mars 2025
  • 8009 Grafiskt blad
    Såld: 100 kr

    Såldes den 3 februari 2025
  • 1035 Etsning
    Såld: 4.800 kr

    Såldes den 27 januari 2025