Föremål som liknar Carl Fredrik Reuterswärd
4245 Akvarell
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
8081 Kolteckning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
1025 Skulptur
Såld: 25.000 kr
Såldes den 30 oktober 2023
9434 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 27 februari 2023
9441 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 februari 2023
5264 Litografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 5 december 2022
3256 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 10 oktober 2022
5193 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 juni 2022
9324 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juni 2022