Föremål som liknar Carl Fredrik Reuterswärd
4179 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2024
4181 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 augusti 2024
6296 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
4245 Akvarell
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
8081 Kolteckning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
1025 Skulptur
Såld: 25.000 kr
Såldes den 30 oktober 2023
9434 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 27 februari 2023
9441 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 februari 2023
5264 Litografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 5 december 2022