Föremål som liknar Carl Anton
4212 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 oktober 2024
7117 Akvarell
Såld: 2.800 kr
Såldes den 13 maj 2024
7118 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
3210 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 8 januari 2024
6196 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2022
5009 Akvarell
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 augusti 2022
8362 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 oktober 2021
4546 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 7 juni 2021
8431 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 29 mars 2021