Föremål som liknar Carin Ax
5323 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
6236 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juli 2022
6235 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juli 2022
6254 Färgkrita
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juli 2022
6237 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 juli 2022
6238 Oljemålningar
Såld: 700 kr
Såldes den 4 juli 2022
7063 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 18 oktober 2021
1284 Pastell
Carin Ax (1915-2006), Sverige. Signerad, 43x37
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2019
1286 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2019