3011 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
4010 Pastell
C Ljungström, Fågel, signerad, 26x20
Såld: 300 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
6051 Pastell
C Ljung, "Törnskata", motivet: 27 x 22
Såld: 100 kr
Såldes den 17 mars 2014
6416 Färglitografi
C Ljungström, Skator, -62, 40 x 32
Såld: 150 kr
Såldes den 30 oktober 2006