Föremål som liknar C G
3240 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 oktober 2024
3162 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 augusti 2024
8041 Ljusstakar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 12 februari 2024
1043 Blandteknik
Såld: 5.200 kr
Såldes den 29 januari 2024
9053 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 18 december 2023
6028 Carborundumets..
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 november 2023
9492 Karott
med lock, nysilver, C G Råström. Längd: 30 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2023
5259 Vas
Såld: 1.800 kr
Såldes den 2 oktober 2023
4014 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 25 september 2023