6573 Oljemålning
Hans-Eric Eriksson, Stockholmsmotiv, signerad, 46x60
Såld: 300 kr
Såldes den 9 oktober 2017 -
9394 Oljemålning
C Eriksson, 1920, kvinna, 93x62
Såld: 700 kr
Såldes den 12 maj 2014 -
5294 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2009
Föremål som liknar C Eriksson
- Träfflista
- alla
- Visa alla