3331 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022 -
8197 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 9 december 2019 -
8195 Oljemålning
C Dysell, stilleben. Signerad. Olja på duk, 26x34 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 december 2019
2833 Oljemålning
C Dysell, Stockholms inlopp, 37x45
Såld: 300 kr
Såldes den 16 november 2009 -
8629 Oljemålning
C Dysell, Fiskeläge, 63x93
Såld: 300 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
1305 Oljemålning
C Dysell, Flod, 60x101
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2009
8636 Oljemålning
C Dysell, Marin, 80x64
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2009 -
3091 Oljemålning
C Dysell -63, 35x27
Såld: 300 kr
Såldes den 26 mars 2007 -
4001 Oljemålning
Marin, C Dysell, 27x35
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 januari 2004