5048 Oljemålning
signerad C Brandt, vinterlandskap, motivet: 79x114
Såld: 1.300 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
7573 Oljemålning
C Brandt, Vinterlandskap, 29x43
Såld: 350 kr
Såldes den 2 april 2012 -
3199 Akvarell
sign. C Brandt, landsväg, 43x48
Såld: 300 kr
Såldes den 31 oktober 2011
3445 Pastell
C Brandt, -98, 34x49
Såld: 800 kr
Såldes den 27 augusti 2007 -
5179 Oljemålning
C Brandt, 1912, skogsglänta, 51x63
Såld: 2.100 kr
Såldes den 16 februari 2004 -
1323 Pastell
C Brandt, 68x52
Såld: 1.900 kr
Såldes den 10 mars 2003
1016 Pastell
C Brandt, 1898, 35x53
Såld: 700 kr
Såldes den 7 oktober 2002