5374 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 11 mars 2024 -
4367 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 200
Sold den 4 mars 2024 -
7303 COPPER ENGRAVING
Sold: SEK 350
Sold den 18 juli 2022
1593 Parti spets
bla Brysselspets,
Sold: SEK 500
Sold den 17 november 2014 -
9188 ETCHING (F)
Haage, 10/125, Hus Bryssel, -89, subject: 83 x 63,
Sold: SEK 1000
Sold den 14 juli 2014 -
4369 SHAWL
i ram, 1958, världsutställningen i Bryssel,
Sold: SEK 350
Sold den 19 september 2011
3433 CHARCOAL DRAWI..
signed, Brussels, scene with a park, 22x29,
Sold: SEK 150
Sold den 9 augusti 2010 -
2150 Parti spetsar
Knypplade & virkade, Sverige & Bryssel,
Sold: SEK 400
Sold den 25 maj 2009 -
3034 Etsningar
5 st, 1800-tal, Bryssel, ca 10 x 13
Sold: SEK 150
Sold den 20 mars 2006