Föremål som liknar Bror Hillgren
6362 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 8 maj 2023
4165 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 16 januari 2023
4354 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 14 september 2020
1524 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 februari 2020
7150 Etsning
Bror Hillgren (1881-1955), Par, motivet: 16x11 ca
Såld: 150 kr
Såldes den 2 maj 2016
5642 Akvarell
Bror Hillgren (1881-1955), Resekamrat, motivet: 11x11
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 november 2015
7223 Oljemålning
Bror Hillgren (1881-1955), stilleben, 64 x 75
Såld: 2.000 kr
Såldes den 2 november 2015
5003 Oljemålning
Bror Hillgren (1881-1955), Mansporträtt, 60x43
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 september 2015
6374 Akvarell
Bror Hillgren (1881-1955), Läsande man, 53x36
Såld: 500 kr
Såldes den 25 november 2013