Föremål som liknar Bokverk

Vi hittade över 1 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6692 Bokverk
    Såld: 200 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 3503 Skulptur
    Såld: 450 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 9162 Burkar
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 11 september 2023
  • 2081 Litografier
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 25 april 2022
  • 6318 Bestick
    Såld: 700 kr

    Såldes den 29 november 2021
  • 2009 Etsningar
    Såld: 700 kr

    Såldes den 22 mars 2021