4074 Färglitografi
Chagall, Boktryck, tryckt signatur, motivet: 35x50
Såld: 300 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
2204 Grafiska blad
Såld: 600 kr
Såldes den 13 mars 2017 -
5020 Kopparstick
Stockholm, Boktryck, 22x33, modell äldre
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 augusti 2016
9072 Kopparstick
Såld: 2.600 kr
Såldes den 18 juli 2016 -
8533 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 juli 2016 -
1186 Litografi
Anders Zorn (1860-1920), Boktryck, motivet: 18 x 13
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 februari 2016