7344 Oljemålning
Bo Jonzon. Signerad. Olja på duk, 60x71cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 augusti 2020 -
2126 Oljemålning
Bo Jonzon, 72x59
Såld: 3.800 kr
Såldes den 16 maj 2011 -
2119 Oljemålning
Bo Jonzon, I bersån 27x33
Såld: 950 kr
Såldes den 16 maj 2011
Föremål som liknar Bo Jonzon
- Träfflista
- alla
- Visa alla