Föremål som liknar Blyerts
6110 Teckning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 oktober 2024
1014 Etsning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
8154 Teckning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
2038 Färglitografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 22 april 2024
3006 Teckning
Blyerts, Signerad, yttermått inklusive ram: 36x29 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
5164 Teckning
Såld: 500 kr
Såldes den 20 november 2023
3276 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 18 september 2023
1018 Teckning
Såld: 46.000 kr
Såldes den 28 augusti 2023
1017 Teckning
Såld: 42.000 kr
Såldes den 28 augusti 2023