Föremål som liknar Blomstilleben
9131 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
3614 Akvarell
Sign MK, 1939, Blomstilleben, 41 x 31
Såld: 200 kr
Såldes den 30 mars 2015
2471 Oljemålning
Dora Bianca, Blomstilleben, 62x45
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 mars 2015
8222 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 9 mars 2015
8702 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 mars 2015
2583 Oljemålning
Vadim Markin, Blomstilleben, signerad, 100x70
Såld: 600 kr
Såldes den 16 februari 2015
2247 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 16 februari 2015
5106 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 26 januari 2015
5127 Oljemålning
A Bernhard, Blomstilleben, signerad. 1906, 58x34
Såld: 1.800 kr
Såldes den 19 januari 2015