Föremål som liknar Blomsteräng
8043 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
4114 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2024
1022 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
3364 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 26 februari 2024
8044 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 23 oktober 2023
6173 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2022
9318 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 26 september 2022
5068 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 29 augusti 2022
9199 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 augusti 2022